Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası'ndan (EBRD) 250.000 Avroluk Hibe

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası, TMM (Türkiye Materials Marketplace) üyelerinin atık ve yan ürün transferlerini kolaylaştırmak için ‘Circular Vouchers’ adlı teknik destek paketini faaliyete geçirdi.
Her bir firma için 25.000 Avroya kadar destek!
Circular Vouchers firmaların atık ve yan ürün değişimi için ihtiyaç duydukları teknik danışmanlık ve fizibilite konularındaki çalışmalarına destek vermek için geliştirilen bir hibe programıdır. Her bir başvuru desteği için üst limit 25.000 Euro olarak belirlenmiştir. Şimdiki başvuru döneminde on proje desteklenecektir. İlk üç onaylanan projeye %100 hibe sağlanırken, sonrasında onaylanacak projeler için başvuran firmalardan da belirli oranlarda katkı beklenmektedir. EBRD’nin Türkiye Materials Marketplace üyeleri için geliştirdiği bu destek paketi, üretim atıklarının başka proseslerde yan ürün veya alternatif ham madde olarak değerlendirilebilmesi imkanları için gerekli olan analiz veya yatırım çalışmalarına destek vermek amaçlı başlatıldı.
Tanıtım sunumu için tıklayınız
Başvuru formu için tıklayınız

Detaylı bilgi ve başvuru için lütfen  deniz.yurtsever@now-turkey.org  ile iletişime geçiniz..

16.07.2018 Pazartesi

 
Adres: Şerefiye Mah. Cumhuriyet Cad. 943. Sok. No:1 65140 İpekyolu / VAN Tel : (0432) 485 10 15 Fax : (0432) 215 65 54 Kep: doguanadolukalkinmaajansi@hs02.kep.tr
Bu sitede yayınlanan her türlü bilgi ve belge Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından sağlanmıştır. Tüm hakları saklıdır.