Hakkâri İl Yatırım Komitesi İlk Kez Toplandı

Sekretaryası Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Hakkâri Yatırım Destek Ofisi tarafından yapılan Hakkâri İl Yatırım Komitesi’nin ilk toplantısı dün Valilik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
 
Hakkâri Valisi Cüneyit Orhan Toprak başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Yüksekova Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Hakkâri Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Ömer Pakiş, Hakkâri İl Yatırım Komitesi’nde yer alan kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Hakkâri Yatırım Destek Ofisi Uzmanları katıldı.
 
İl Yatırım Komitesi’nin “Çalışma Usul ve Esasları” hakkında yaptığı sunumla başlayan toplantı,  komite üyelerine  "Hakkâri İli Yatırım Destek ve Tanıtım Stratejisi"  bilgilendirme sunumunun yapılmasıyla devam etti. Sonrasında sunumlara yönelik soru, görüş ve öneriler görüşüldü.
 
Hakkâri İli yatırım ortamının hedefleri, amaçları, sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü komite toplantısı bir sonraki toplantı tarihi ve gündeminin belirlenmesiyle sona erdi.
 
10.01.2017 Salı


 
Adres: Şerefiye Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No: 25 65100 İpekyolu / VAN Tel : (0432) 215 65 55 (pbx) Fax : (0432) 215 65 54
Bu sitede yayınlanan her türlü bilgi ve belge Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından sağlanmıştır. Tüm hakları saklıdır.